Harju-Risti

Külaseltsi tegemistest

Posted on: 22. apr. 2010

Tere kõik

Saadan teile lühi kokkuvõtte sellest mida teisipäeval vallavanemaga rääkisin:

 1. Mai talgute supi saame Padise koolist, järgmise nädala jooksul peame teatama umbkaudse inimeste arvu. Supile peame ise järgi minema, loodetavasti saame kasutada siis Risti kooli termost. Prügi mis kokku korjatakse oleks vaja viia Padise töökoja õuele.
 Kuulutuste tahvli võime ülesse panna aga enne peaksime teatama kuhu täpselt. Vallavanema soov oli, et see ei jääks otse kooli fassaadi vaatevälja.
 Võrkpalli platsi vanal staadionil võime korda teha.
 Jalgpalli staadioni korrastamisega leppisime kokku, et see aasta veel kap.remonti tegema ei hakkaks, vald niidab lihtsalt platsi rohkem, vaatame kas see aitab.
 Küla platsina võime kasutama/arendama hakata “koolimäe” esist platsi (kuuseheki nurk), samuti võime seal Jaanipäeva korraldada. Põhimõtteliselt toetas vallavanem igat meie ideed ja palus, et kui midagi korraldama hakkame või teha tahame, siis lihtsalt info valda ka, et vältida võimalikke segadusi.
 Põgusalt rääkisime ka viitadest (näiteks puudub Harju-Risti silt) ja lubasin saata valda meie poolse nägemuse, kus kohas missugused viidad võiks olla.
 Mis puudatab valla rahalist toetust meile, siis arvas Hr.Vaikmaa, et pole probleem. See tähendab seda, et kui teeme näiteks Jõululaada projekti, siis vald saab anda meile niiöelda omafinantseeringu aga seda siis kui läheb juba konkreetselt rahade taotlemiseks kuskilt fondidest. Ehk siis mitte nii, palun andke meile praegu 10 000.- me hakkame midagi tegema

Selline põgus jutuajamine meil siis aset leidis. Kirjaga kaasas ka eelmise koosoleku protokoll.

MTÜ Harju-Risti Külaseltsi konto, kuhu saab kanda oma liikmemaksu annetusi on:

SEB Pank konto nr. 10220113320010

Ükskõik mis raha mis põhjusel te sinna kannate, palun märkida see ka märkusesse a´la Veiko Vahemaa külaseltsi liikmemaks 2010.a.

PS! Ärge ära unustage meie järgmine küla koosolek on 28. Aprillil kell 19:30. Krista/Luule kas saate teha ka mingid teated ülesse riputamiseks?

Ilusat kevadet ja peatse kohtumiseni.

Koosolek 29.02.2010.pdf

Advertisements

Leheküljed

Kategooriad

Kirjuta oma e-maili siia, et tellida teavitused uute postituste kohta oma e-mailile.

Liitu 5 teise tellijaga

Blogi on

  • 5,427 korda külastatud
Advertisements
%d bloggers like this: